Ginzburgs:" Šī mum sir svarīga uzvara. Ticu, ka būsim vēl labāki nākotnē"

Гінзбург

Basketbola komandas“Prometey” galvenā trenera Ronena Ginzburga komentārs preses konferencē pēc uzvaras pār “Venice” Eirokausā.

- Domāju, ka pirmajā puslaikā aizsardzībā nospēlējām ne pārāk labi. Mēs zaudējām ar 12-13 punktu starpību. Bet parādījām savu raksturu un atgriezāmies spēlē. Otrajā puslaikā bijām labāki aizsardzībā, taču tik un tā mums bija daudz individuālu kļūdu, kuras šādā līmenī nedrīkstētu pieļaut.

Tomēr esmu priecīgs, ka uzvarējām, prieks par komandu, par cilvēkiem Ukrainā. Šī mums ir liela uzvara. Es ticu, ka nākotnē mēs būsim daudz labāki.

Aizsardzība, pirmkārt, bija galvenais faktors. Ja labi spēlē aizsardzībā, tas sniedz pārliecību spēlētājiem. Mēs to varam redzēt Issufa Sanona, Ondreja Balvina un Iļjas Sidorova piemērā. Viss sākas no aizsardzības, kādu dienu mēs to sapratīsim.

Robs Grejs nav spēlējis 4-5 mēnešus, to var redzēt, viņam vajag laiku. Bet man patika viņa sniegums otrajā puslaikā. Es domāju, ka tas viņam prasīs vienu vai divas nedēļas. Es neesmu pārliecināts, ka viņš šobrīd atceras visu mūsu spēlētāju vārdus. Viņam tie ir jāiemācās, jāapgūst mūsu sistēma, bet viņš jau ir pierādījis, ka spēj gūt punktus.