2010. gadā dzimušie “Prometey” basketbolisti ierindojās otrajā vietā pirmssezonas turnīrā Lutskā

Прометей Луцьк

2010. gadā dzimušie “Prometey” basketbolisti ierindojās otrajā vietā Oleksija Veremeičika piemiņas turnīrā Lutskā.

Finālmačā “Prometey” jaunieši ar 79:98 piekāpās pašreizējai AUBL čempionei basketbola komandai “Uzhhorod”. Mača pirmajā pusē lielāko daļu laika vadībā bija “Prometey” basketbolisti, tomēr pirmā puslaika pēdējā uzbrukumā netrāpīja grozā, to noslēdzot ar 45:46. Trešajā ceturtdaļā "Užhorod" izdarīja spēcīgu spiedienu uz pretiniekiem un izvirzījās vadībā.

“Mēs strādāsim pie savām kļūdām. Sezona vēl nav sākusies,” komandas sniegumu turnīrā komentēja treneris Ruslans Oriščuks.

Treneris arī atzīmēja, ka puiši uzmanīgi vēroja un atbalstīja vecāko basketbola komandu “Prometey”, kas šodien kļuva par O. Veremeičika piemiņas turnīra uzvarētāju, uzvarot “Kyiv-Basket”.

Jāatzīmē, ka individuālajām balvām tika izvirzīti trīs komandas spēlētāji. Makars Konovņicens tika atzīts par labāko komandas spēlētāju, Rodions Timčenko bija labākais turnīra centrs, bet Ilija Serdjuks tika atzīts par labāko turnīra uzbrucēju.