"Прометей" здобув другу перемогу над "Клуж-Напокою" у сезонній серії

"Клуж" - "Прометей"

Свій передостанній матч регулярного сезону "Прометей" провів у румунському місті Клуж-Напока проти місцевого клубу. З рахунком 96:87 наша команда здобула другу перемогу над суперником у сезонній серії.

Гості розпочали матч із вражаючого ривку 13:0, проте за кілька хвилин румунський клуб скоротив своє відставання до мінімуму. На першу перерву команди пішли за "+6" на користь "Прометея". Друга чверть розвивалася за схожим сценарієм. Гості повернули собі гандикап "10+", але перед великою перервою дозволили суперниковi скоротити його вдвічі.

Після 15-хвилинного вiдпочинку матч продовжував носити напружений характер. Найголовнiше - "Прометей" постійно вів у рахунку. Однак на початку заключної десятихвилинки "Клуж-Напока" вперше у матчі вийшла вперед (73:72).

До честi "Прометея", команда вкотре цього сезону продемонструвала вміння долати по ходу матчу несприятливі обставини. "Червоно-білі" були сильнішими у клатчі i здобули ювілейну 10-ту перемогу поспіль у Єврокубку.

Регулярний сезон 7DAYS EuroCup "Прометей" завершить 29 березня домашнім матчем із італійським клубом "Рейєр Венеція".