«Прометей» знову переміг команди «СДЮСШОР №5» та «ДЮСШ-Дружківка»

Прометей 2012

У Слобожанському пройшов другий ігровий день баблу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дітей 2011-го року народження. Команда Руслана Оріщука повторно зустрічалася з дніпровською СДЮСШОР №5, за яку грають діти на рік молодші.

Здавалося, початок матчу був схожим на вчорашнє протистояння між цими двома колективами. «Прометей» знову забив одразу на старті поєдинку, але піти у відрив за очками не зміг та закінчив першу чверть з невеликою перевагою – 12:8.

Дніпряни цього разу намагалися не лише оборонятися, а й самі при першій нагоді бігли до кільця опонента. Господарі ввімкнулися ближче до завершення другої чверті та почали активніше набирати очки. На велику перерву команди пішли з рахунком 34:16 на користь «Прометея».

У другій половині зустрічі «червоно-білі» утримували перевагу в рахунку, але під кінець гри пропустили кілька результативних атак від суперника. Тож, фінальний результат матчу – 57:37.

Поєдинок проти «ДЮСШ-Дружківка» теж видався нелегким. «Прометей» розпочав його новою «п’ятіркою» гравців, а усі лідери залишилися на лавці до другої чверті. Саме на неї припала більшість результативних атак «титанів» у першій половині гри, яку «Прометей» закінчив з рахунком 33:8.

Починаючи з третьої чверті команда Руслана Оріщука почала рішуче грати на атаку, часто діючи без ведення. Це дозволило, зрештою, піти господарям вперед і довести матч до впевненої перемоги – 80:29.

Завтра на «Прометей» чекає заключний поєдинок у цьому баблі – гра проти дніпровської «Енергії».